Grafiskā zīme Satversme 100

Satversmes simtgadei par godu ir izveidots vienots interaktīvs logotips "Satversme 100" (māksliniece Dita Pence).

Grafiskās zīmes dizaina autortiesības © oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis". 

Apvienojot dažādu institūciju spēkus un iniciatīvu, 2022. gadā Latvija rīko vairākus pasākumus ar kopīgu vadmotīvu "Atver Satversmi!". Šo pasākumu auditorija ir iespējami  plaša no skolēna un zinātnieka līdz jebkuram interesentam. Aicinām piedalīties Satversmes jubilejas gadā!

Grafisko zīmi (logotipu) drīkst izmantot Satversmes jubilejas gada izglītojošās un informatīvās aktivitātēs. Lūgums iepriekš rakstiski saskaņot logotipa lietošanu, sazinoties ar #Satversme100 komunikācijas grupas pārstāvi "Latvijas Vēstnesī": [email protected]

Satversme-100.pdf  vadlīnijas (grafiskā zīme, tās variācijas un krāsas). Logotipu vai logotipa atvasinājumos drīkst lietot tikai definētās krāsas.

Izmantošanai digitālajā vidē šāda grafiskā zīme:

Krāsains_logo_Satversme-100_E_RGB1.png

Melnbalts_logo_Satversme-100_E.png

Izmantošanai drukātajos materiālos šāda grafiskā zīme (interaktīvs kvadrātkods atver Satversmi ir saite uz Satversmes tekstu mājaslapā satversme100.lv): 

Satversme-100_D_RGB.png

Satversme-100_D_melns-1.png

Par logotipa failu, kuru var izmantot augstas kvalitātes drukas darbos, lūgums sazināties ar #Satversme100 komunikācijas grupas pārstāvi "Latvijas Vēstnesī": [email protected]